MAGAZYNOWANIE TOWARÓW

MAGAZYN – WAŁBRZYCH

Zapraszamy do współpracy w zakresie magazynowania towarów. Dysponujemy dużą powierzchnią magazynową, pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone systemy gospodarki magazynowej, oferujemy ubezpieczenie powierzonego mienia, jak również kompleksową obsługę logistyczno-transportowo-spedycyjną. Nasza oferta skierowana jest między innymi dla przedsiębiorstw handlowych, posiadających na stanie duże i ciężkie przedmioty, których przechowywanie wiąże się z koniecznością korzystania z wózka widłowego i fachowej siły roboczej. Naszym klientom zapewniamy usługi najwyższej jakości i poczucie bezpieczeństwa .

ZALETY:

Obiekt ogrodzony
i monitorowany

Stała temperatura przechowywania
towaru, profesjonalnie przygotowane hale

Szeroki wachlarz świadczonych usług, składowanie długo i krótko terminowe, konfekcjonowanie/przepakowywanie towarów

Regały wysokiego składowania, które pozwalają na
bezpieczne i wydajne przechowywanie różnego typu
towarów

Strefowy podział magazyny umożliwiający
przechowywanie towarów o różnych
właściwościach

Prowadzenie przedsiębiorstwa handlowego lub budowlanego, wiąże się z posiadaniem dużej ilości asortymentu i sprzętu. W większości są to przedmioty ciężkie i duże, a ich przechowywanie wiąże się z koniecznością korzystania z wózka widłowego oraz fachowego zaplecza pracowników. Aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom obsługi i bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, FanLogic zaprasza do współpracy w zakresie magazynowania towarów. Nasze powierzchnie magazynowe wyróżniają się dużym metrażem i przestronnością. Pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone systemy gospodarki magazynowej. Dodatkowo oferujemy ubezpieczenie powierzonego mienia. Dzięki temu, że naszą specjalizacją jest transport, spedycja i logistyka, jesteśmy w stanie zaoferować Klientom kompleksowe rozwiązania. Zobacz, jak proste może być magazynowanie Twoich dóbr! Nowoczesny magazyn w Wałbrzychu to rozwiązania, które z pewnością Cię zaskoczą.

Jesteśmy pewni jakości naszych usług. Nasze powierzchnie magazynowe są niezwykle bezpieczne. Magazyn Wałbrzych jest ogrodzony i monitorowany. Hale są profesjonalnie przygotowane do spełniania swoich funkcji. Dzięki systemowi kontroli, utrzymujemy stałą temperaturę przechowywania towaru, a Państwo macie pewność, że nie ulegnie on zniszczeniu. Magazynowanie przewidujemy w krótko i długo terminowych okresach. Świadczymy szeroki wachlarz usług, w tym także proponujemy konfekcjonowanie i przepakowywanie towaru. Dodatkowe bezpieczeństwo oraz wydajność przechowywania zapewniają regały wysokiego składowania. Magazyn Wałbrzych proponuje również strefowy podział, dzięki czemu istnieje możliwość przechowywania towarów o różnych właściwościach.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży TLS, wiemy, że każdy Klient ma inne potrzeby, w związku z czym jesteśmy elastyczni i śmiało możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Stali Klienci mogą liczyć na korzystne rabaty i możliwość negocjacji cen (w zależności od rodzaju współpracy i ilości zleceń w miesiącu). Powierzchnia magazynowa FanLogic w Wałbrzychu są świetnie skomunikowane z resztą kraju, a także naszymi południowymi i zachodnimi sąsiadami, dzięki czemu za naszym pośrednictwem bez większych trudności wyślecie Państwo swoje towary, a przy tym będziecie mieć pewność, że trafią do wybranego punktu nieuszkodzone i na czas.

Decydując się na współpracę z nami, zyskujecie Państwo dostęp do bogatego rynku konsumenckiego, a także wykwalifikowanej siły roboczej. Magazynowanie towarów nie musi się już wiązać z kłopotem. Dodatkowa obsługa logistyczna, transportowa i spedycyjna, którą oferujemy, z pewnością zaowocuje obniżeniem Państwa kosztów składowania i transportowania rzeczy. Z nami macie gwarancję, dodatkowo zapewnioną ubezpieczeniem, że towary nie ulegną zniszczeniu i będą przechowywane w optymalnych warunkach. Wysokiej klasy sprzęt, nowoczesne zaplecze wózków widłowych, wykwalifikowani pracownicy oraz profesjonalne przygotowanie i strefowy podział hal to pewność, że Państwa towar zostanie przechowany w pewnym i odpowiednim miejscu. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej bogatej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z  naszej oferty

KONTAKT

  • ul. Wroclawska 16, 58-309 Walbrzych

  • +48 74 666 55 22 Tel

    +48 74 666 55 24 Fax

DZIAŁ SPEDYCJI
email: spedycja1@taflogistics.eu
email: spedycja2@taflogistics.eu
tel: +48 74 666 55 22

DZIAŁ TRANSPORTU RZECZY
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 783 225 522
tel. 74 666 55 22 wew. 2

MAGAZYN
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 669 915 522
tel. 74 666 55 22 wew. 4

DZIAŁ TRANSPORTU OSÓB
email: bozena.maj@fanlogic.eu
tel. 783 645 522
tel. 74 666 55 22 / wew. 3

ZARZĄD

marcin@fanlogic.eu
Marcin Słowiński

dominik@fanlogic.eu
Dominik Kowalski

Oficjalny przewoźnik drużyny Panthers Wrocław w 2020 roku