FanLogic jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej, działającą na rynku od 1998 roku. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób i ładunków na terenie Polski i Europy, a także magazynowania towarów. Doświadczenie zdobyte w tym czasie i wykwalifikowana kadra pozwalają nam w sposób profesjonalny i kompleksowy obsłużyć najbardziej wymagających klientów.

 

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, nasze kwalifikacje potwierdzają licencje krajowe i międzynarodowe oraz certyfikaty wydane przez Instytut Transportu Samochodowego. W standardzie posiadamy ubezpieczenia OCP, OCS i NW. Nasza flota cały czas jest modernizowana i dostosowywana do wymogów Unii Europejskiej. Pojazdy posiadają system nawigacji satelitarnej pozwalający na stałe monitorowanie i lokalizowanie ich położenia. Dostosowujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantując najwyższą jakość.

Dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie naszą firmę?

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze stanąć na wysokości zadania oraz by byli Państwo zadowoleni z naszych usług. Stale poprawiamy ich jakość, a zarazem dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb klientów. Chcemy, aby każdy z nich poczuł się wyjątkowo, współpracując z naszą firmą. Regularnie podnosimy również nasze kompetencje, by oferować Państwu coraz szerszy wachlarz usług. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, że powierzacie swoje towary w ręce profesjonalnej firmy z bogatym wachlarzem doświadczeń w swojej branży.

Fanlogic znalazł się wśród Laureatów prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2023 15 Edycja rankingu przygotowanego przez redakcję magazynu Forbes
wspólnie z firmą Dun&Bradstreeet wiodącym globalnym dostawcą danych i analiz od 25 lat na rynku co pozwala firmą na całym świecie poprawę
procesów decyzyjnych i wyników sprzedażowych, wyłoniła Fanlogic, co stanowi dla nas szczególne wyróżnienie ,tym samym staliśmy się jeszcze
bardziej wiarygodnym partnerem biznesowym . Świadcząc profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób i ładunków na terenie Polski i Europy a także magazynowania towarów od 25 lat pracujemy na nasz sukces oraz zadowolenie klientów .Nagroda trafia do przedsiębiorstw , które rozwijają się najdynamiczniej oraz osiągnęły najwyższy średni wzrost wartości w ciągu 3 ostatnich lat. Kolejny raz udowodniliśmy ,że budzimy zaufanie co powoduje , iż warto z nami współpracować .Każdego dnia nasi pracownicy pracują wspólnie nad budowaniem pozytywnego wizerunku naszej firmy. Cieszymy się, że mogliśmy się znaleźć w tym zaszczytnym gronie .

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów, zapewniając im odpowiednią ochronę, tak, by nie stwarzały zagrożenia dla osób trzecich. Jednocześnie nie dopuszczamy do tego, by cokolwiek uległo uszkodzeniu.

Jako firma transportowa, otrzymaliśmy także certyfikat TRANS.EU, który świadczy o naszej renomie wśród firm tego rodzaju.

Poza samochodami przewożącymi rozmaite ładunki, w naszej flocie znajdują się też pojazdy osobowe. Posiadamy licencję na krajowy oraz międzynarodowy przewóz osób.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu wszystkiego, co najlepsze, by byli Państwo w pełni zadowoleni z oferowanych usług.. Pojazdy, którymi dysponujemy, są przystosowane do przewożenia wszelkiego rodzaju towarów, w tym ciężkich oraz wielkogabarytowych.

Kompetencje

Certyfikat TRANS.EU

nr 109520

Licencja na międzynarodowy przewóz rzeczy

nr OU-003561

Licencja na krajowy przewóz osób

nr 0057963

Licencja na międzynarodowy przewóz osób

nr OU 003561

Certyfikat kompetencji zawodowych

w międzynarodowym transporcie drogowym osób ITS nr 00144/F3/06

Certyfikat kompetecji zawodowych

w międzynarodowym transporcie drogowym osób ITS 823/01

Wolisz wysłać e-mail lub zadzwonić? Kontakt