O FIRMIE

FanLogic jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży logistycznej, działającą na rynku od 1998 roku. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób i ładunków na terenie Polski i Europy, a także magazynowania towarów. Doświadczenie zdobyte w tym czasie i wykwalifikowana kadra pozwalają nam w sposób profesjonalny i kompleksowy obsłużyć najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, nasze kwalifikacje potwierdzają licencje krajowe i międzynarodowe oraz certyfikaty wydane przez Instytut Transportu Samochodowego. W standardzie posiadamy ubezpieczenia OCP, OCS i NW. Nasza flota cały czas jest modernizowana i dostosowywana do wymogów Unii Europejskiej. Pojazdy posiadają system nawigacji satelitarnej pozwalający na stałe monitorowanie i lokalizowanie ich położenia. Dostosowujemy zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantując najwyższą jakość.

Dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie naszą firmę?

Robimy wszystko, by zawsze stanąć na wysokości zadania i zrobić coś, by mogli być Państwo zadowoleni z naszych usług. Stale poprawiamy jakość naszych usług, a zarazem dopasowujemy je do indywidualnych potrzeb klientów. Chcemy, aby każdy z nich poczuł się dobrze, współpracując z taką firmą, jak nasza. Regularnie podnosimy też nasze kompetencje, by udostępniać Państwu coraz szerszy wachlarz usług. Aby móc to robić, dysponujemy licencją na międzynarodowy przewóz rzeczy. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, że powierzacie swoje towary w ręce profesjonalne firmy z ogromnym doświadczeniem.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo przewożonych towarów, zapewniając im odpowiednią ochronę, tak, by nie stwarzały zagrożenia dla osób trzecich. Jednocześnie nie dopuszczamy do tego, by cokolwiek uległo uszkodzeniu. Jako firma transportowa, otrzymaliśmy także certyfikat TRANS.EU, który świadczy o naszej renomie wśród firm tego rodzaju.

Poza samochodami przewożącymi rozmaite materiały, w tym także materiały budowlane, w naszej flocie znajdują się też pojazdy osobowe. Posiadamy bowiem również licencję na krajowy przewóz osób, dzięki której przewieziemy Państwa w dowolne wskazane miejsce na terenie Polski. W ten sposób można szybko być na czas w dowolnym miejscu.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu wszystkiego, co najlepsze, by byli Państwo w pełni zadowoleni z oferowanych usług. Samochody, którymi dysponujemy, są przystosowane do przewożenia rozmaitych towarów, w tym ciężkich oraz wielkogabarytowych. Dokładamy wszelkich starań, by przewożone rzeczy docierały do miejsca docelowego w stanie nienaruszonym. Potrafimy się dopasować do każdego klienta i wspólnie z nim ustalić ostateczną wersję przeprowadzenia zlecenia.

Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni, że współpracujecie z ludźmi, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Zapewniamy terminowość wykonywanych usług i przyjmujemy też zlecenia ekspresowe. Liczy się dla nas przede wszystkim efekt końcowy oraz zadowolenie klienta. Wiemy, że każdy przypadek jest inny, jednak lubimy wyzwania i zawsze potrafimy się dostosować.

KOMPETENCJE

Certyfikat TRANS.EU

nr 109520

Licencja na międzynarodowy
przewóz rzeczy

nr OU-003561

Licencja na krajowy
przewóz osób

nr 0057963

Licencja na międzynarodowy
przewóz osób

nr OU 003561

Certyfikat kompetencji zawodowych

w międzynarodowym transporcie drogowym
osób ITS nr 00144/F3/06

Certyfikat kompetencji zawodowych

w krajowym transporcie drogowym
osób ITS 823/01