SAMOCHODY CIĘŻAROWE – NASZA FLOTA

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ ACTROS

Opis pojazdu

 • trzydzieści trzy miejsca paletowe

 • Objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca 100m3

 • Długość powierzchni ładunkowej wynosząca 1360cm

 • Wysokość przestrzeni ładunkowej do 300cm oraz szerokości 248cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

 • System Mirrorcam, zastępujący boczne lusterka zapewnia mniejsze spalanie oraz większą widoczność

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ ATEGO

Opis pojazdu

 • Piętnaście oraz osiemnaście miejsc paletowych

 • Objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca do 50m3

 • Długość powierzchni ładunkowej wynosząca 720cm

 • Wysokość przestrzeni ładunkowej do 300cm oraz szerokości 248cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ SPRINTER

Opis pojazdu

 • osiem oraz dziesięć miejsc paletowych

 • objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca 19,4 m3 oraz 23m3

 • długość powierzchni ładunkowej wynosząca 425 cm

 • wysokość przestrzeni ładunkowej 230 cm oraz szerokość 210 cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

Transport w ostatnich latach bardzo prężnie się rozwija, dlatego jako firma Fanlogic robimy wszystko, aby sprostać każdemu zadaniu. Na co dzień spełniamy potrzeby naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Świadczymy usługi transportu od prawie 20 lat, dlatego doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego tematu, pozwala nam zrealizować każde zadanie. Niezależnie od rodzaju zlecenia, dbamy o zadowolenie klientów. Prowadzimy licencjonowaną firmę transportową, która specjalizuje się w wielu dziedzinach. Do tej pory pokonaliśmy tysiące kilometrów, a nasi klienci mogą liczyć na spełnienie wszelkich wymagań.

Świadczone przez nas usługi logistyczne w zakresie przewozu osób oraz towarów, na co dzień zostają doceniane przez klientów. Zaangażowanie naszych pracowników wpływa na to, że zlecenia realizowane są zawsze na czas, a nawet najtrudniejsze zadanie to dla nas wyzwanie, któremu sprostamy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją firmy Fanlogic. Oferta naszej firmy jest ściśle związana z potrzebami klientów oraz dostosowana do potrzeb rynku. Wśród naszych specjalizacji znajduje się spedycja, transport rzeczy i osób, a także ekspresowy przewóz. Nasza flota transportowa obejmuje tutaj busy oraz autokary, które są komfortowe i bezpieczne dla pasażerów. Zarówno dłuższe, jak i krótsze trasy są pokonywane w pełnej swobodzie. Bez problemu realizujemy zadania związane z transportem budowlanym oraz magazynowaniem towarów. Wśród zróżnicowanej floty transportowej, posiadamy wysokiej klasy samochody ciężarowe. Wałbrzych to nasza główna lokalizacja, jednak realizujemy zlecenia dotyczące całego kraju oraz Europy.

Nasze pojazdy przystosowane są do długich i intensywnych tras, w tym busy, autokary i samochody ciężarowe. Wałbrzych, Warszawa, jak i każde inne europejskie miasto nie stanowi dla nas problemu. Niezależnie od tego gdzie kierujemy nasze samochody ciężarowe, Wałbrzych to tylko początek trasy na tysiące kilometrów. Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie ciężarowym, działamy sprawnie i zgodnie z normami. Wykorzystujemy także nowoczesne technologie oraz takie procesy, które usprawniają zrealizowanie danego zlecenia. Potrafimy dotrzeć do każdego miejsca w całej Europie, dlatego dbamy o nasze samochody ciężarowe. Wałbrzych czy Berlin – nie ma to dla nas znaczenia. Podejmiemy się każdego zadania. Wykonujemy swoje zadania kompleksowo, dlatego nasza rola nie kończy się na samym transporcie. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie załadowanie i rozpakowanie ładunków. Jeśli klientowi zależy na przewozie ekspresowym, działamy na pełnych obrotach i jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie szybko i bezpiecznie. Realizujemy także tak zwane przewozy dedykowane, czyli dostosowujemy trasę do klienta. Samochody ciężarowe są wtedy wynajmowane na wyłączność. Wśród naszych usług, oprócz transportu krajowego i międzynarodowego, znajduje się także przewóz ładunków oraz pojazdów. Bez problemu, jesteśmy w stanie przewieźć maszyny z jednego punktu do drugiego. Pojazdy dostosowane są do długotrwałej jazdy, a nasi kierowcy dbają podczas podróży o samochody ciężarowe. Wałbrzych, jak i podróż po każdym innym mieście, nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy także transport niskopodwoziowy oraz ponadgabarytowy. Nasi klienci, którzy posiadają niestandardowe ładunki, mogą liczyć na naszą pomoc oraz dopasowanie oferty do ich potrzeb. Samochody ciężarowe w naszej ofercie są gotowe na wszystko, a nasi pracownicy zadbają o każdy detal. Dbamy o bezpieczeństwo wszelkich ładunków, które przewożą samochody ciężarowe. Wałbrzych nie jest jedynym miejscem, w którym działamy, dlatego ochrona towarów jest dla nas bardzo istotna. Dzięki temu, samochody ciężarowe mogą przemierzyć wiele kilometrów.

Branża logistyczna stanowi dla nas wyzwanie każdego dnia. Pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra i wysokiej jakości flota transportowa. Mamy ogromną przyjemność przedstawić naszą bogatą ofertę, jeśli chodzi o samochody ciężarowe. Wałbrzych leży blisko południowo-zachodniej granicy, dlatego jest to idealne miejsce jako punkt startowy do podróży po całej Europie. Właśnie dlatego dbamy o jakość przewozu, a także samochody ciężarowe. Wałbrzych, jak i każdy inny punkt startowy, jest dla nas tylko początkiem długiej i bezpiecznej trasy. Jeśli chodzi o samochody ciężarowe, jednym z naszych pojazdów jest Mercedes-Benz Actros. Jego główną zaletą jest ogromna ilość ładunkowa, do dyspozycji mamy aż trzydzieści trzy miejsca paletowe. Wynajem samochodu ciężarowego tego typu nadaje się przy większych zleceniach, nie tylko na terenie kraju, ale też za granicą. Całkowita objętość przestrzeni ładunkowej to ponad 100 metrów sześciennych, a długość powierzchni, na której mieszczą się ładunki mają ponad 1300 centymetrów. Samochody ciężarowe Mercedes-Benz Actros posiadają system nawigacji, dzięki czemu łatwiej i szybciej kierowcy są w stanie zaplanować trasę i dotrzeć do wybranego celu. Pojazd jest cały czas monitorowany. Nowoczesne technologie pozwalają na kontrolę przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym. Jest to spore ułatwienie zarówno dla nas, jak i dla klientów. Świadczy to o naszym profesjonalizmie i dbałości o każdy powierzony nam ładunek.

Samochody ciężarowe, które są w naszej flocie to także model Mercedes-Benz Atego. Mniejszy od poprzednika pojazd ma miejsce na piętnaście i osiemnaście palet. Powierzchnia ładunkowa ma nieco ponad 700 centymetrów, co pozwala na bezpieczne załadowanie większej ilości towaru. Samochody ciężarowe tego typu mają rozbudowany system GPS, który pozwala monitorować trasę oraz przestrzeń ładunkową. Na bieżąco jesteśmy w stanie sprawdzić, co się aktualnie dzieje z towarem. Dbamy o ochronę środowiska, jeśli chodzi o nasze samochody europejskie. Wałbrzych, jak i każde inne miasto, coraz częściej zwracają uwagę na zanieczyszczenia. My również dobieramy flotę w taki sposób, aby emisja spalin została zachowana na optymalnym poziomie. Najmniejszy samochód ciężarowy, który posiadamy w naszej flocie to Mercedes-Benz Sprinter. Wyposażony jest w osiem i dziesięć miejsc paletowych. Sprawdzi się na krótsze i dłuższe trasy, także międzynarodowe. Tak samo, jak w przypadku poprzednich pojazdów, jest wbudowany nowoczesny system monitorowania trasy oraz ładunków w czasie rzeczywistym. W zależności od rodzaju zamówienia, dobierzemy odpowiedni samochód ciężarowy i zaplanujemy trasę. Podczas konsultacji z klientem, bierzemy pod uwagę wiele czynników, aby realizacja transportu przebiegła bezpiecznie, sprawnie i szybko. Wszystkie nasze pojazdy przystosowane są do długich tras, w tym w szczególności samochody ciężarowe. Wałbrzych jest początkowym punktem naszej trasy, a z tego miejsca jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego innego miasta na terenie Polski i Europy.

Samochody ciężarowe są w pełni sprawne. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, dlatego tak ważny dla nas jest stan techniczny. Sprawdzamy na bieżąco nasze samochody ciężarowe. Wałbrzych to miasto, w którym funkcjonujemy na co dzień, mamy sprawdzone warsztaty oraz współpracowników, którzy są doświadczonymi osobami, jeśli chodzi o sprawdzanie stanu technicznego. Inwestujemy w nowoczesne technologie i dopasowujemy się do wymogów Unii Europejskiej, dlatego za każdym razem, kiedy samochody ciężarowe ruszają w trasę, jesteśmy przekonani, że Państwa towar jest w dobrych rękach. Nasze samochody ciężarowe mają duże możliwości, jeśli chodzi o pakowność, a nasi pracownicy zadbają o odpowiednie zabezpieczenie towaru. Nawet przy długich trasach, nie pozwolimy na to, aby coś się stało. Załadunek dociera zawsze do celu w idealnym stanie. Liczy się dla nas bezpieczeństwo towarów i profesjonalizm kierowców, którzy prowadzą samochody ciężarowe. Wałbrzych jest początkiem naszych podróży po całej Europie, do których są przyzwyczajeni nasi pracownicy. Nie stanowią dla nich problemu długie, zagraniczne trasy. Dbamy także o wyposażenie pojazdów, aby nasi kierowcy z przyjemnością prowadzili samochody ciężarowe. Wałbrzych jest dla nich miejscem początkowym, a każde kolejne miasto na terenie Polski i Europy stanowi wyzwanie, któremu jesteśmy w stanie sprostać.

Kierowcy sprawnie prowadzą samochody ciężarowe. Wałbrzych oraz inne miasta w Polsce i Europie są dla nich codziennością, dlatego poruszają się po każdym miejscu naturalnie i bez problemu. Podczas wyboru odpowiedniej firmy, liczą się także licencje i kompetencje, a nie tylko samochody ciężarowe. Wałbrzych i firma Fanlogic ma wiele certyfikatów, które potwierdzają doświadczenie i profesjonalizm. Posiadamy dokumenty, które potwierdzają licencję na międzynarodowy przewóz rzeczy, krajowy przewóz osób oraz międzynarodowy transport osób. Uzyskaliśmy także certyfikaty kompetencji zawodowych. Udoskonalamy naszą ofertę, a także dbamy o rozwój pracowników. Wpływa to na efekty pracy i zadowolenie klientów. Standardem w naszej firmie są także ubezpieczenia. Nie pozwolimy na wątpliwości naszych klientów, dlatego zrobimy wszystko, aby poziom usług był satysfakcjonujący. Zachęcamy do kontaktu z nami. Jeśli zastanawiasz się nad firmą, która posiada wysokiej klasy samochody ciężarowe, Wałbrzych i firma Fanlogic czeka na kontakt. Wspólnie dobierzemy ofertę, która będzie satysfakcjonująca.