SAMOCHODY CIĘŻAROWE – NASZA FLOTA

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ ACTROS

Opis pojazdu

 • trzydzieści trzy miejsca paletowe

 • Objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca 100m3

 • Długość powierzchni ładunkowej wynosząca 1360cm

 • Wysokość przestrzeni ładunkowej do 300cm oraz szerokości 248cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

 • System Mirrorcam, zastępujący boczne lusterka zapewnia mniejsze spalanie oraz większą widoczność

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ ATEGO

Opis pojazdu

 • Piętnaście oraz osiemnaście miejsc paletowych

 • Objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca do 50m3

 • Długość powierzchni ładunkowej wynosząca 720cm

 • Wysokość przestrzeni ładunkowej do 300cm oraz szerokości 248cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY MERCEDES – BENZ SPRINTER

Opis pojazdu

 • osiem oraz dziesięć miejsc paletowych

 • objętość przestrzeni ładunkowej wynosząca 19,4 m3 oraz 23m3

 • długość powierzchni ładunkowej wynosząca 425 cm

 • wysokość przestrzeni ładunkowej 230 cm oraz szerokość 210 cm

 • dodatkowo auto posiada system nawigacji pozwalający na szybkie i bezproblemowe dotarcie do celu oraz systemy GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdu oraz przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym

Fanlogic świadczy usługi transportu od prawie 20 lat. Prowadzimy licencjonowaną firmę transportową, która specjalizuje się w wielu dziedzinach. Jedną z naszych flagowych usług jest wynajem samochodów ciężarowych. Do tej pory pokonaliśmy tysiące kilometrów.

Dlaczego my?

Świadczone przez nas usługi logistyczne w zakresie przewozu osób oraz towarów są doceniane przez klientów – zlecenia realizowane są zawsze na czas, załadunek jest profesjonalnie zabezpieczony i dociera do celu w idealnym stanie.

Wałbrzych to nasza główna lokalizacja, jednak realizujemy zlecenia dotyczące całego kraju oraz Europy. Miasto to leży blisko południowo-zachodniej granicy, dlatego jest idealnym punktem startowym do podróży po całej Europie. Wałbrzych czy Berlin – nie ma to dla nas znaczenia. Nasze pojazdy przystosowane są do długich i intensywnych tras.

Wykonujemy zadania kompleksowo – nasza rola nie kończy się na samym transporcie. Nasi pracownicy dbają o odpowiednie załadowanie i rozpakowanie ładunków. Jeśli klientowi zależy na przewozie ekspresowym, działamy na pełnych obrotach i jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie szybko i bezpiecznie.

Samochody ciężarowe na wynajem

Realizujemy także tak zwane przewozy dedykowane, czyli dostosowujemy trasę do klienta. Samochody ciężarowe są wtedy wynajmowane na wyłączność. Wśród naszych usług, oprócz transportu krajowego i międzynarodowego, znajduje się także przewóz ładunków oraz pojazdów. Bez problemu jesteśmy w stanie przewieźć maszyny z jednego punktu do drugiego.

Oferujemy także transport niskopodwoziowy oraz ponadgabarytowy. Klienci, którzy posiadają niestandardowe ładunki, mogą liczyć na naszą pomoc oraz dopasowanie oferty do swoich potrzeb. Samochody ciężarowe w naszej ofercie są gotowe na wszystko, a nasi pracownicy zadbają o każdy detal.

Samochody ciężarowe

Wśród zróżnicowanej floty transportowej posiadamy wysokiej klasy samochody ciężarowe Mercedes – renomowanej marki samochodowej. W naszej flocie znajdują się modele Mercedes-Benz Actros (aż 33 miejsca paletowe), Mercedes-Benz Atego ( 15 i 18 palet) czy najmniejszy z nich Mercedes-Benz Sprinter (8 i 10 miejsc paletowych). Każdy z nich sprawdzi się na krótszych i dłuższych trasach. W zależności od rodzaju zamówienia dobierzemy odpowiedni samochód ciężarowy i zaplanujemy trasę. Podczas konsultacji z klientem bierzemy pod uwagę wiele czynników, aby realizacja transportu przebiegła bezpiecznie, sprawnie i szybko. Nasze samochody ciężarowe mają duże możliwości, jeśli chodzi o pakowność, a nasi pracownicy zadbają o odpowiednie zabezpieczenie towaru.

Gwarancja bezpieczeństwa

Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo, dlatego tak ważny dla nas jest stan techniczny. Nasze samochody ciężarowe są regularnie konserwowane i w pełni sprawne. Wałbrzych to miasto, w którym funkcjonujemy na co dzień, mamy tu sprawdzone warsztaty, współpracujemy z doświadczonymi fachowcami. Inwestujemy w nowoczesne technologie i dopasowujemy się do wymogów Unii Europejskiej, dlatego za każdym razem, kiedy samochody ciężarowe Mercedes ruszają w trasę, jesteśmy przekonani, że Państwa towar jest w dobrych rękach.

Solidność i profesjonalizm

Firma Fanlogic zdobyła wiele certyfikatów potwierdzających doświadczenie i profesjonalizm. Mamy licencję na międzynarodowy przewóz rzeczy, krajowy przewóz osób oraz międzynarodowy transport osób. Uzyskaliśmy także certyfikaty kompetencji zawodowych (na życzenie klienta możemy je udostępnić). Standardem w naszej firmie są także ubezpieczenia, zapewniające przewożonym towarom maksymalne bezpieczeństwo.

Wynajem samochodów ciężarowych Fanlogic to gwarancja profesjonalnej usługi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu. Wspólnie dobierzemy ofertę, która będzie dla Państwa satysfakcjonująca.