SPEDYCJA

Firma FanLogic istnieje od 2007 roku i zdobyła reputację solidnego, godnego zaufania dostawcy usług logistycznych. Mamy doświadczenie i jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, lecz nie spoczywamy na laurach. Stale rozszerzamy zakres naszych usług i podnosimy ich jakość, dostosowując je do wymagań rynku i potrzeb naszych Klientów. Dotyczy to zarówno wykorzystania nowoczesnych technologii i procesów zarządzania, jak i dbania o rozwój kompetencji naszych pracowników.

Znajomość rynku transportowego to główna i doceniana zaleta naszej firmy spedycyjnej, co w konsekwencji daje możliwość wyboru optymalnego środka transportu oraz trasy przewozu ładunku. Spedytor realizując wiele zleceń spedycyjnych, potrafi wynegocjować dla Klienta korzystne warunki cenowe z przewoźnikami.

Posiadając ogromne doświadczenie w spedycji drogowej – kierujemy się wyłącznie interesem klienta. W przeciwieństwie do innych spedycji, informujemy o wszystkich kosztach usługi przed wykonaniem zlecenia, w taki sposób, aby klient był zadowolony. Jako profesjonalna firma spedycyjna, pełnimy rolę „adwokata” naszego zleceniodawcy. Dzięki dobrej znajomości rynku transportowego oraz naszym bezkonkurencyjnym stawkom przewozowym, gwarantujemy sprawną dostawę towaru, a w konsekwencji obniżenie kosztów transakcji handlowej.

Na co dzień działamy zarówno w transporcie międzynarodowym jaki i krajowym, jesteśmy więc świadomi, że aby dostawa towaru została efektywnie przeprowadzona, konieczne jest właściwe zarządzanie procesem spedycyjnym. Gwarantujemy naszym klientom dostarczenie towaru i uniknięcie nieprzewidzianych kosztów. Każdą z czynności (znalezienie przewoźnika, wybór środka transportu, skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów, ubezpieczenie cargo ładunku) wykonujemy z całkowitym zaangażowaniem.

SZEROKA GAMA USŁUG:

 • transport krajowy,
 • transport międzynarodowy,
 • kompleksowa spedycja (od załadunku przez transport po rozładunek u celu
 • przewozy ekspresowe (zwiększona obsada kierowców pozwala na podwojenie szybkości transportu),
 • przewozy dedykowane (przypisanie trasy i pojazdów ciężarowych na wyłączność dla klienta,
 • bez doładunków i przeładunków towaru, co przyśpiesza realizację usługi),
 • transport ładunków częściowych i całopojazdowych,
 • transport maszyn, ładunków delikatnych (specjalistyczne auta)
 • transport niskopodwoziowy,
 • transport z hds,
 • transport specjalistyczny, ponadgabarytowy, niestandardowy.

SZEROKA GAMA USŁUG:

Szybka, terminowa
realizacja

Ubezpieczenie ładunku

Kontrola ładunku

Pełna dokumentacja
przewozowa

USŁUGI ZEWNĘTRZNEJ FIRMY SPEDYCYJNEJ

Popularny w różnych dziedzinach (zarządzanie, rachunkowść) outsourcing usług – można również zastosować w perspektywie firm spedycyjnych. Polega on na wyprowadzeniu obsługi transportu czy magazynowania do zewnętrznej firmy spedycyjnej, o dobrych opiniach ogólnorynkowych. Daje to klientom wymierne efekty:

1. Pod względem podatkowym nie ponosi się kosztów wysokich podatków od środków transportu, obowiązkowych ubezpieczeń – co więcej – wydatki na obsługę logistyczną stają się kosztami firmy w podatku dochodowym i w podatku VAT, co wydatnie poprawia bilans księgowy przedsiębiorstwa.

2. Z punktu widzenia finansowego zlecenie usług zewnętrznej firmie spedycyjnej przynosi kolejne korzyści: nie ponosimy ryzyka finansowego związanego z transportem, zniszczeniem, kradzieżą, awariami itp. Możemy finansowo zyskać, gdyż doświadczone firmy spedycyjne negocjują lepsze stawki u agencji celnych, armatorów i przewoźników oraz w firmach magazynowych.

3. Z perspektywy profesjonalnej organizacji transportu firma spedycyjna – w tym właśnie się specjalizuje aby był on zaplanowany optymalnie pod względem czasu, wykorzystania środków transportu i ekonomii.

WYBÓR ZATEM NASUWA SIĘ SAM.
ZACHĘCAMY DO ZAINTERESOWANIA SIE NASZĄ OFERTĄ.

KONTAKT

 • ul. Wrocławska 16, 58-309 Wałbrzych

 • +48 74 666 55 22 Tel

  +48 74 666 55 24 Fax

DZIAŁ SPEDYCJI

email: spedycja2@taflogistics.eu
tel: +48 74 666 55 22

DZIAŁ TRANSPORTU RZECZY
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 783 22 55 22
tel. 74 666 55 22 wew. 2

MAGAZYN
biuro@fanlogic.eu
tel. 669 91 55 22
tel. 74 666 55 22 wew. 4

DZIAŁ TRANSPORTU OSÓB
email: bozena.maj@fanlogic.eu
tel. +48 783 64 55 22
tel. 74 666 55 22 / wew. 3

ZARZĄD
marcin@fanlogic.eu
Marcin Słowiński

dominik@fanlogic.eu
Dominik Kowalski