TRANSPORT EKSPRESOWY

Wiemy, że każda dynamicznie działająca firma nie może pozwolić sobie na opóźnienia spowodowane nie dostarczeniem ładunku w wyznaczonym terminie, dlatego wprowadziliśmy usługę transportu ekspresowego.

Korzystając z tej oferty mają Państwo pewność, że ładunek zostanie dostarczony możliwie szybko do miejsca docelowego. Nasz Zespół Ekspertów pomoże w doborze optymalnego środka transportu do wybranej lokalizacji.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, by czuli się z nami Państwo dobrze i bezpiecznie. Naszą ofertę staramy się personalizować i stale rozbudowywać, dlatego też postawiliśmy na transport ekspresowy. To może znacznie usprawnić realizację poszczególnych zleceń, a zarazem zapewni Państwu potrzebny komfort, o jaki na pewno się zatroszczymy.

To oczywiste, że podczas transportu najważniejsza jest precyzja i bezpieczeństwo. My stawiamy też na jak najlepsze tempo. Z nami możesz sobie zapewnić autentyczny transport ekspresowy. Wałbrzych to główny teren naszego działania. To właśnie tu zgłoście się Państwo, jeśli potrzebujecie przewieźć ładunek w wyjątkowo szybki sposób. Naturalnie, zadbamy też o najwyższą jakość usług, by mogli Państwo być w pełni zadowoleni z oferowanych usług.

Próbujemy w każdej sytuacji ulepszać naszą działalność, by transport ekspresowy, jaki oferujemy, rzeczywiście wspomagał pracę wielu ludzi. Jednocześnie oferujemy niewygórowane ceny za nasze usługi. To właśnie nasze stawki, w połączeniu z dbałością o każdy szczegół, przekonają Państwa, by nam zaufać. Firma robi wszystko, by byli Państwo zachwyceni efektami naszej współpracy i by współpraca ta okazała się długoterminowa.

Jeśli zależy Państwu na czasie, należy koniecznie zgłosić się do nas, byśmy mogli spokojnie zaproponować transport ekspresowy. Wałbrzych, jako miejsce, w którym znajduje się nasza flota, serdecznie zaprasza. Wybierając nasze usługi, zyskacie Państwo pewność, że przewożony towar dotrze z miejsca na miejsce w przeciągu dwudziestu czterech godzin.

Wysoki standard usług to nasze drugie imię. Nie chcemy, by ktokolwiek z naszych klientów poczuł się zawiedziony, ponieważ wiemy, że oszczędzanie na czasie przydaje się czasem każdemu, zwłaszcza przy napiętym grafiku. Staramy się zagwarantować wszystkim zainteresowanym pełne wsparcie, a zarazem udzielamy wszelkich informacji odnośnie planowanej współpracy.

Z nami nie muszą się Państwo martwić, że coś zawieruszy się lub zniszczy w trakcie transportu. Mimo że wszystko robimy bardzo szybko, jednocześnie dbamy o dokładność, a przy okazji staramy się zapewnić Państwu bezpieczny przewóz towarów. W ten sposób możemy transportować rzeczy na dowolne odległości, wykorzystując wyspecjalizowane pojazdy oraz stosując zabezpieczenia spełniające wszelkie standardy. Duża różnorodność w naszej flocie pozwala nam realizować bardzo różne zlecenia, przy jednoczesnym zachowaniu ekspresowego terminu, na jakim zależy naszym klientom. Nie ma mowy o zaniedbaniach, ponieważ cały proces, w trosce o Państwa zadowolenie, jest uważnie kontrolowany.

ZAPEWNIAMY:

Korzystne
stawki

Realizację zlecenia
już w 24h

Najwyższy
standard obsługi

Bezpieczeństwo
Twojego ładunku

Zapraszamy do skorzystania z  naszej oferty

KONTAKT

  • ul. Wroclawska 16, 58-309 Walbrzych

  • +48 74 666 55 22 Tel

    +48 74 666 55 24 Fax

DZIAŁ SPEDYCJI
email: spedycja1@taflogistics.eu
email: spedycja2@taflogistics.eu
tel: +48 74 666 55 22

DZIAŁ TRANSPORTU RZECZY
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 783 225 522
tel. 74 666 55 22 wew. 2

MAGAZYN
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 669 915 522
tel. 74 666 55 22 wew. 4

DZIAŁ TRANSPORTU OSÓB
email: bozena.maj@fanlogic.eu
tel. 783 645 522
tel. 74 666 55 22 / wew. 3

ZARZĄD

marcin@fanlogic.eu
Marcin Słowiński

dominik@fanlogic.eu
Dominik Kowalski

Oficjalny przewoźnik drużyny Panthers Wrocław w 2020 roku