TRANSPORT RZECZY

Dysponujemy pojazdami o ładowności od 1 do 33 miejsc paletowych. Większość naszych pojazdów ma możliwość załadunku z boku i z góry towarów do wysokości 3 m. Wszystkie nasze samochody dostawcze i ciężarowe posiadają możliwość celnego zabezpieczenia przestrzeni ładunkowej, jak również systemy nawigacji i GPS pozwalające na lokalizację i monitorowanie pojazdów i przestrzeni ładunkowej w czasie rzeczywistym.

Nasza flota jest cały czas jest modernizowana i dostosowywana do wymogów Unii Europejskiej. Znakomicie sprawdza się w transporcie długodystansowym i w dystrybucji miejskiej.

Transport ładunków 27 ton

Zestawy całopojazdowe. Dbając o naszych obecnych i przyszłych klientów oraz wychodząc naprzeciw zmianom na rynku transportowym wprowadziliśmy do naszej oferty całopojazdowe zestawy ciągników siodłowy z naczepami. Nasze auta spełniają wszelkie normy ekologiczne w tym zalecaną przez Unię Europejską normę emisji spalin EURO5 i EURO6. Nasi klienci mają do dyspozycji zestawy z naczepami typu mega. Są to naczepy oplandekowane o ładowności 27 ton i 33 miejscach paletowych z możliwością załadunku bocznego jak i górnego, standardowej długości 13,6 m i szerokości 2,5 m oraz wysokości 3 m, ułatwiającej załadunek ponadgabarytowych towarów, posiadające zabezpieczenia celne. Pojazdy posiadają system nawigacji satelitarnej.

MERCEDES – BENZ ACTROS MP4

Transport ładunków do 3,5 do 5,5 tony

Doskonale przeprowadzony i zaplanowany transport to jeden z najważniejszych punktów logistycznych. Jako doświadczona firma transportowa oferujemy usługi transportowe, samochodami ciężarowymi marki Mercedes-Benz ATEGO, dzięki swojej dużej objętości przestrzeni ładunkowej, pozwalają na przetransportowanie ładunków do 3,5 tony oraz do 5,5 tony. Nasze samochody wyposażone są w GPS, dzięki czemu przewożony towar jest zawsze bezpieczny, a jego trasa stale monitorowana. Podczas realizacji usługi, oferujemy podwójną obsadę, unikając wszelkich opóźnień na długich trasach. Samochody posiadają oplandekowane skrzynie ładunkowe o wysokości 3 m.

MERCEDES – BENZ ATEGO

Transport ładunków do 1,5 tony

Mając na uwadze rosnące potrzeby transportu mniejszych ładunków, oferujemy transport samochodami Volkswagen Crafter i Mercedes Sprinter. VW Crafter jest pojazdem dostawczym posiadającym miejsce na pięć euro palet (120x80x170cm) oraz duże boczne drzwi przesuwne o szerokości 125cm. Mercedes Sprinter to samochód z plandeką, mieszczący do 10 euro palet, o wysokości przestrzeni ładunkowej 230cm. Oba samochody, charakteryzują się bezpieczeństwem przewożonych towarów, o łącznej wadze 1,5 tony, a dzięki zamontowanemu systemowi GPS, możemy stale monitorować lokalizację pojazdów. Powierzone zlecenia realizujemy w 24h, oferując korzystne stawki. Nasza firma charakteryzuje się terminowością dostaw oraz najwyższym standardem obsługi.

MERCEDES – BENZ SPRINTER

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Naszym atutem jest dobra flota samochodów dostawczych i ciężarowych, które regularnie przechodzą przeglądy, są w pełni sprawne a nasi kierowcy posługują się na co dzień najnowszymi technologiami, które pozwalają szybko i na czas dowieźć załadunek. Staramy się, by nasze zlecenia były realizowane przed upływem 24 godzin, a jest to możliwe dzięki podwójnej obsadzie każdego zlecenia. Ale krótki termin realizacji to jedno, a bezpieczeństwo to drugie- my dbamy, by były zachowane w naszej firmie oba te standardy. Wraz z klientami omawiamy najlepsze opcje transportowe, pomagamy w skompletowaniu odpowiednich pozwoleń (o ile to konieczne), odpowiednio zabezpieczamy załadunek i jesteśmy elastyczni w kwestii każdego zlecenia. Zdecydowanie polecamy usługi FANLOGIC, jeśli zależy Państwu na solidności, niezawodności i bezpieczeństwie transportu.

NASZ FLOTA

Terminowość
dostaw

GPS

Bezpieczeństwo
ładunku

Najwyższy standard
obsługi

Realizacja zlecenia
już w 24H

Podwójna
Obsada

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

KONTAKT

  • ul. Wroclawska 16, 58-309 Walbrzych

  • +48 74 666 55 22 Tel

    +48 74 666 55 24 Fax

DZIAŁ SPEDYCJI
email: spedycja1@taflogistics.eu
email: spedycja2@taflogistics.eu
tel: +48 74 666 55 22

DZIAŁ TRANSPORTU RZECZY
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 783 225 522
tel. 74 666 55 22 wew. 2

MAGAZYN
email: biuro@fanlogic.eu
tel. 669 915 522
tel. 74 666 55 22 wew. 4

DZIAŁ TRANSPORTU OSÓB
email: bozena.maj@fanlogic.eu
tel. 783 645 522
tel. 74 666 55 22 / wew. 3

ZARZĄD

marcin@fanlogic.eu
Marcin Słowiński

dominik@fanlogic.eu
Dominik Kowalski

Oficjalny przewoźnik drużyny Panthers Wrocław w 2020 roku